Flash Player kurunuz
POS Yazar Kasa

Profilo Yazar Kasa Yetkili Servisi

Profilo Yazar Kasa Yetkili Servisleri

Yetkili Profilo yazar kasa yetkili servisleri perakende sektörünün iş yükünü hafifleten ödeme kaydedici cihazlarda karşılaştığınız arızalarda en iyi çözümü size sunuyor. Yerinde ve kaliteli hizmet anlayışıyla Profilo yazar kasa yetkili servisimiz hata kodlarına uygun işlemleri gerçekleştirerek cihazınızı kullanılır duruma getiriyor. Böylece satışınız ve kazancınız aksamaya uğramıyor.

Başlıca Hizmetlerimiz

Profilo Yazar Kasa Yetkili Servisleri-Yazar Kasa Bakımı

Profilo yazar kasa yetkili servisi olarak, sahip olduğunuz cihazın modeli ne olursa olsun, kullanım süresince her hangi bir sorun oluşmamasını ve cihazınızın tam anlamı ile istenilen verimi sağlaması için gerekli olan bakım uygulamalarını harfiyen yerine getiriyoruz.

Profilo Yazar Kasa Yetkili Servisi-Yazar Kasa Kurulumu

Yazar kasa kurulumu profesyonel bir iştir. Kurulum için cihazın teknik özelliklerini bilmek önem teşkil eden bir gereklidir. Unutulmaması gereken bir diğer unsur ise yaza kasaya yüklenmesi zorunlu olan bir takım programların var olduğudur. İşinde uzman kadromuzla en doğru kurulum uygulamasını gerçekleştirerek destek verdiğimiz tüm işletmelere uzun süreli kullanım garantisi sunuyoruz.

Profilo Yazar Kasa Yetkili Servisleri-Yazar Kasa Onarımı

Perakende satış yapan kuruluşlarda sirkülasyonu göz önünde bulundurursak olası bir arıza halinde aksaklığın en hızlı şekilde giderilmesi son derece hassas bir mesele olarak karşımıza çıkar. Tamir işlemine anlık bir uygulama gözü ile hiçbir zaman bakılmamalıdır. Profesyonel bir servis bu uygulamayı gerçekleştirirken, iki unsuru hiçbir zaman göz ardı etmemelidir. Bunlardan birincisi arızanın tekrar edilmeyecek şekilde giderilmesi, ikinci ise yeni arızalara mahal vermeyecek çözümlerin bulunmasıdır.

Yedek Parça ve Aksesuar Değişimi:

Yazar kasalarınızda bulunan parçalar pek çok sebepten ötürü, yıpranabilir ve işlevlerini yitirebilirler. Meydana gelen bu durum parça değişimini zorunlu kılmaktadır. Yedek parça değiştirirken temin ettiğiniz ürünün orijinalliği, uyumsuzluk nedeni ile oluşacak sorunların giderilmesini baştan mümkün kılar. Aksesuarlar içinde aynı durum geçerlidir. Orijinal aksesuarlar sahip olduğunuz cihazın markası ile örtüşeceği için en kaliteli ve en uyumlu çözümleri sizlere kazandırır.

Servisimiz bu vizyondan hareketle sağlamış olduğu hizmette, bünyesinde bulundurduğu tüm markaların orijinal yedek parça ve aksesuar çözümlerini sizlere sunuyor.

Profilo yazar kasa servisi İstanbul’da kurulum, tamir, yedek parça hizmeti almak isteyen tüm müşterilerinin kapısına kadar gidiyor ve yerinde hizmet veriyor.

Aşağıdaki modeller için servis merkezimizi arayarak satış sonrası teknik destek alabilirsiniz.

  • YK-1000
  • YK-1000B
  • YK-1000 E
  • YK-1010
  • YK-3700
  • YK-5200
  • YK-5800
  • YK 1000 M

Cihazınızı mutlaka yumuşak ve nemli bir bezle temizleyin ve kesinlikle kimyasal temizleyiciler kullanmayın. Rutubetli ve ısı değişiminin sık olduğu yerlere koymayın. Herhangi bir arızada mutlaka yetkili ekipten yardım isteyin.

Profilo Yazar Kasa Servisinden Öneriler

Sıkça Karşılaşılan Durumlar:

Bir işlem tamamlanmadan kontrol anahtarı başka bir konuma çevrilmiş ne yapmalıyım?
Kontrol anahtarını eski konuma çevirerek işlemi sonlandırmanız gerekmektedir.

Fiş limiti aşılırsa ne yapmam gerekir?
Kullanım kılavuzu içerisinde yer alan program sonlandırma talimatlarını uygulayın. Eğer satış yapılırken ilgili limit aşılırsa, cihaz hata kodu bildirerek sizleri uyaracaktır. Hata düzeltme tuşuna basınız.

Hafıza dolu ise ne yapmalıyım?
Z raporunu silebilirsiniz.

Vergi tablosu programı silinmiş ne yapmalıyım?
Kullanma talimatlarını uygulayarak programı cihazınıza kurun ya da yetkili servisten destek alın.

Düzenlenen fişlerde bulunması gereken bilgiler

Aşağıda sayılan bilgilerin kesilen fişlerde bulundurulması zorunludur:

Firma bilgileri

Satış fişini veren kişi veya kuruluşun adı, soyadı veya ünvanı, adresi, bağlı bulunduğu vergi dairesi ve hesap numarası

Ürün bilgileri

Satılan malların cinsi ve bedelleri, vergili olup olmadıkları ve bunlara ait toplamlar, müteselsil fiş numarası, işlem tarihi, cihazın onaylandığını gösterir sembol ve cihaz sicil numarası.


Yazar Kasa Servisi Hizmet BölgeleriHizmet Bölgelerimiz
Deneyimli teknik ekip ve donanımlı araçlarımızla hizmet verdiğimiz noktalar arasında Fatih, Eminönü, Beyazıt Devamı..

Kampanya

Yazar Kasa Servis Kampanyası
Konum: Ana Sayfa PROFİLO

İletişim Bilgileri

Yazar Kasa İletişim Bilgileri

Adres: Hoca Üveys Mah. Kocasinan Cd. No:43 Fatih/İstanbul
Tel: 0212 524 40 64

E-mail: fatih@profilo-servis.com.tr

Web: www.yazarkasayetkiliservis.com

Her yerdeyiz…

Yazar Kasa Servis Bölgeleri

Fatih, Edirnekapı, Samatya, Kocamustafapaşa, Eminönü, Sirkeci, Topkapı, Yedikule, Sultanahmet, Çemberlitaş, Silivrikapı, Karagümrük İstanbul’un tüm semtlerinde cihazlarınızı tamir ediyoruz.

Satış bizim işimiz

Yazar Kasa Servis

Ödeme kaydedici cihazlarınızın satışında düşük fiyatlar ve uygun ödeme koşulları uygulayarak bütçenizi de düşünüyor, müşterilerimize tam destek veriyoruz.

Yetkili olduğumuz markalar

Yazar Kasa Marakaları

Merkezimiz tüm markalara hizmet vermekle birlikte Olivetti, Profilo, Telestar, Saba, Siemens ve Nikkam marka cihazların tamir ve bakımında yetkilidir.