Flash Player kurunuz
POS Yazar Kasa

Olivetti Yazar Kasa Yetkili Servisi

Olivetti Servisi

Yetkili Olivetti yazar kasa servisi veren merkezimiz Bakırköy, Avcılar, Şişli, Fatih başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine geniş servis ağıyla ulaşarak müşterilerine teknik destek sağlıyor.

Ödeme kaydedici cihazlar içinde en kalitelilerden biri olan Olivetti yazar kasa kullanıyor ve kurulum, tamir, yedek parça satışı gibi hizmetlere ihtiyacınız varsa Olivetti yazar kasa servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Kasa Bakım Servisi

Yazar Kasa Bakımı yazar kasadan almak istediğiniz verim ve performans açısından gereklidir. Düzenli yapılan bakım işlemi sayesinde cihazlar herhangi bir arızaya mahal vermeksizin işleyişlerini sürdürürler. Problemsiz uzun süreli kullanımın ve yüksek performansın anahtarı niteliğindeki bu uygulama profesyonel servis ekibimiz tarafınca en hassas şeklide yapılmaktadır.

Yazar Kasa Kurulum Servisi:

Yazar kasaların kurulumu hassas pek çok uygulama içermektedir.Vergi tablosu, firma bilgileri ve pek çok veri işlemlerin eksiksiz şekilde yerine getirilmesi açısından hayatidir. Bu bağlamda kurulum işlemi cihaz işleyişine tamamı ile hakim profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Doğru kurulum sayesinde kullanım sırasında oluşabilecek sorunları daha başlangıçta engellemiş olursunuz.

Yazar Kasa Onarım Servisi:

Kısa soluklu bir işlem olarak nitelendirilen tamir, uzun vadeli çözümleri beraberinde getirmiyorsa gerekli donanım ile hareket edilmemiş demektir. Onarım işlemini yapacak olan ekip cihazın tüm gereksinim ve işleyiş prensiplerine hakim olmalıdır. Tamirat hususunda yapılmış olan doğru bir müdahale neticesinde ilgili aksaklık tekrar yaşanmaz, var olan problemin dışında farklı bir sıkıntının yaşanmasına önüne geçilmiş olur. Olivetti servisi olarak ilgili hassasiyet hususunda güvence veriyoruz.

Yedek Parça ve Aksesuar Değişimi:

Yazar kasa pek çok parça ve detaydan oluşan komplike bir cihazdır. Fazla ya da yanlış kullanım neticesinde bazı aksanları zamanla eskir ve değiştirilmesi gerekir. Değiştirilecek olan paçaların orijinal olmayışı ya da başka bir değişle cihazın kalitesi ile örtüşmemesi kullanım esnasında pek çok problemin görülmesine sebebiyet verebilir. Bu nedenle parça değiştirilirken ya da aksesuar temin edilirken son derece bilinçli davranılmalıdır. Stoklarında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek en iyi çözümleri bulunduran servisimizin her daim yanınızda olduğunu bir kez daha hatırlatırız.

Servis Verdiğimiz Modeller

Hafıza kartlı, termal, barkodlu ve barkodsuz, akülü modelleri bulunan markanın en çok tercih edilen ve servisimizde de teknik destek alabileceğiniz çeşitleri arasında şunlar yer almaktadır:

 • OL-2023MT Micro
 • OL-2003 MT
 • OL-2013MT Micro
 • OL-2014 MT
 • OL-3007E
 • OL-7000
 • OL-2200 EJ Micro
 • OL-2300 EJ Micro
 • OL-2000
 • OL-2002MT
 • OL-2004MT
 • Olimpos

Fatih'in, Çapa-Şehremini, Yusufpaşa, Aksaray, Haseki, Topkapı, Fındıkzade semtleri başşta olmak üzere Olivetti servisi için kolay ulaşım imkanıyla kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yetkili Olivetti Yazar Kasa Servisinden Kullanım ile İlgili Uyarılar

Açılış

Sabah saatinde yazar kasanızı açtıktan sonra ilk önce bir tuşuna daha sonra ksyr tuşuna basınız. İlgili işlemi yapmadığınız taktirde yazar kasanız ERR 2 hata kodunu gösterecektir. Bahsi geçen işlem yapılmadığı taktirde cihazı kullanmanız imkansızdır.

Günlük Z Raporu Alışı

Akşam kasa kapanışı öncesinde muhakkak Z raporu alınız. Bu işlemi yapmak için anahtarı z konumuna getirmeniz ve iki defa nakit tuşuna basmanız yeterlidir.

İşletmesini Kapatan Mükelleflerin Yapması Gerekenler

Cihaz alıp daha sonra işletmesini kapatan mükellefler, işi bıraktıkları tarihten sonra 30 gün içinde bakım ve onarım yaptırdıkları yetkili merkezlere başvurarak, ödeme kaydedici cihazın hafızasındaki bilgileri sildirip, çalışmaz hale getirtmelidirler.

Bakım ve tamir merkezi tarafından düzenlenen tutanak,  mali hafıza raporu ve levha ilebirlikte 30 gün içerisinde vergi dairesine başvurarak cihaz kaydınız sildirmelidirler.


Yazar Kasa Servisi Hizmet BölgeleriHizmet Bölgelerimiz
Deneyimli teknik ekip ve donanımlı araçlarımızla hizmet verdiğimiz noktalar arasında Sultanahmet, Laleli, Topkapı Devamı..

Kampanya

Yazar Kasa Servis Kampanyası
Konum: Ana Sayfa OLİVETTİ

İletişim Bilgileri

Yazar Kasa İletişim Bilgileri

Adres: Hoca Üveys Mah. Kocasinan Cd. No:43 Fatih/İstanbul
Tel: 0212 524 40 64

E-mail: fatih@profilo-servis.com.tr

Web: www.yazarkasayetkiliservis.com

Her yerdeyiz…

Yazar Kasa Servis Bölgeleri

Fatih, Edirnekapı, Samatya, Kocamustafapaşa, Eminönü, Sirkeci, Topkapı, Yedikule, Sultanahmet, Çemberlitaş, Silivrikapı, Karagümrük İstanbul’un tüm semtlerinde cihazlarınızı tamir ediyoruz.

Satış bizim işimiz

Yazar Kasa Servis

Ödeme kaydedici cihazlarınızın satışında düşük fiyatlar ve uygun ödeme koşulları uygulayarak bütçenizi de düşünüyor, müşterilerimize tam destek veriyoruz.

Yetkili olduğumuz markalar

Yazar Kasa Marakaları

Merkezimiz tüm markalara hizmet vermekle birlikte Olivetti, Profilo, Telestar, Saba, Siemens ve Nikkam marka cihazların tamir ve bakımında yetkilidir.